Новини для українців всього свту

Monday, Dec. 16, 2019

Українські легкоатлети — найкращі в Європі

Автор:

|

Листопад 07, 2013

|

Рубрика:

Українські легкоатлети — найкращі в Європі

Двох українських легкоатлетів визнано найкращими атлетами Європи, за підсумками вересня ц. р. У чоловічому голосуванні переміг Богдан Бондаренко (стрибки у висоту), а в жіночому — Ганна Мельниченко (багатоборство). 

Богдан завершив сезон двома переможними вересневими стартами — у Роверето та Бердичеві. Вони й допомогли йому вчетверте за рік стати найкращим легкоатлетом місяця в Європі. Нагадаємо, нещодавно його було названо найкращим легкоатлетом континенту, за підсумками року.
Товариство п. Бондаренку в трійці найкращих склали французи — стрибун із жердиною Рено Лавіллені та стрибун потрійним Тедді Тамга. Ганна Мельниченко у вересні ц. р. перемогла на підсумковому турнірі багатоборців Decastar у Таленсі (Франція) і завершила сезон на високому рядку в заліку IAAF Combined Events Challenge.
До трійки найкращих теж увійшли француженка Сінді Біллу (100 м із бар’єрами) й українка Людмила Коваленко. Люда пробігла напівмарафон у Філадельфії з другим результатом у європейському топ-листі цього сезону.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply