Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Українські фігуристи стали зірками в КНДР

Автор:

|

Лютий 28, 2013

|

Рубрика:

Українські фігуристи стали зірками в КНДР

Фігуристи з України Надія Фроленкова та Віталій Нікіфоров виступили на змаганнях у Корейській Народно-Демократичній Республіці (КНДР), які були присвячені святкуванню священної для корейців гори Пектусан. Виступи пройшли в столичному Льодовому палаці. Змагання були приурочені до національного свята — 71-ї річниці з дня народження Кім Чен Іра. Крім українців на лід вийшла російська спортивна пара Катерина Пушкаш — Джонатан Гурейро.

Однак найбільше враження на корейців справив блискучий виступ триразового чемпіона світу, призера Олімпійських ігор канадця Елвіса Стойка. Прославленому фігуристові, який 1997 року виграв фінал Ґран-прі, виконавши вперше в історії каскад четверний кожух — потрійний кожух, присутні аплодували стоячи.
Усім учасникам змагань, які в колективному листі подякували Кім Чен Уну, нинішньому лідеру КНДР, за чудово організований турнір, вручили пам’ятні кубки.
Гора Пектусан, розташована на крайній півночі КНДР, вважається священною для корейців. Саме там, згідно з офіційною історіографією, розташовувався таємний табір антияпонських партизанів на чолі з Кім Ір Сеном, засновником КНДР, де 1942 року з’явився на світ його син, названий Кім Чен Іром.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply