Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Українець — найкращий легкоатлет Європи

Автор:

|

Грудень 25, 2013

|

Рубрика:

Українець — найкращий легкоатлет Європи

Європейська асоціація легкої атлетики визнала українця Олександра Сітковського найкращим легкоатлетом Європи в листопаді ц. р. За результатами голосування, яке проводилося серед експертів, журналістів і вболівальників, Сашко «обскакав» британського майстра кросу Енді Вернона та російського скорохода Павла Трофімова. Вони посіли друге й третє місця, відповідно.

Зазначимо, що високе звання українському спортсмену принесла перемога на марафоні у Флоренції, який відбувся 24 листопада. Олександр виграв з особистим рекордом (2:09.14 год.), який до того ж став другим результатом на континенті 2013-го. Додамо, що найкращою легкоатлеткою Європи в листопаді стала угорка Жофія Ердеї.
А українці обрали найкращих футболістів року. Згідно з результатами опитування, проведеного серед уболівальників, журналістів і футбольних експертів виданням «Український футбол», було визнано нападника київського «Динамо» та збірної України Андрія Ярмоленка, а також півзахисника збірної та дніпропетровського «Дніпра» Євгена Коноплянку.
У традиційному опитуванні п. Ярмоленко набрав 283 очки. Стільки ж отримав і п. Коноплянка й, на думку організаторів, розділив із «динамівцем» перше місце. Водночас, Андій Ярмоленко значно випередив Євгена за кількістю перших місць у цьому опитуванні, отримавши на цій позиції 64 голоси, тоді як його «конкурент» — п’ять.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply