Удачин виграв «бронзу» важкої атлетики

|

Листопад 07, 2013

|

Артем Удачин виграв малу бронзову медаль чемпіонату світу (ЧС) із важкої атлетики у Вроцлаві (Польща) в надважкій ваговій категорії — понад 105 кг. У першому виді змагань (ривку) українець здобув «нульову» оцінку, не реалізувавши жодної спроби. Таким чином, він утратив можливість боротися за перемогу в загальному заліку.

Проте спортсмен вирішив позмагатися в другому виді програми — поштовху, спочатку маючи змогу боротися тільки за малу нагороду. І перша ж спроба виявилася вдалою: Артем підняв штангу вагою 232 кг. Але в другому й третьому підходах (241 і 242 кг) українцеві не вдалося впоратися зі штангою. Утім, цього цілком вистачило, щоби показати підсумковий третій результат.
Переможцем змагань за сумою двох видів став росіянин Руслан Албегов. Змагання серед суперважкоатлетів стали завершальним видом програми на турнірі. До цього на рахунку збірної України не було жодної медалі. У загальнокомандному заліку, де враховуються тільки «великі» нагороди, завойовані в сумі двоборства, пальму першості здобула збірна Росії (шість золотих, три срібні, дві бронзові медалі). На другому місці — команда Китаю (6-2-2), а на третьому — Північної Кореї (1-5-0).