Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

У Ріо-де-Жанейро стартувала Паралімпіада-2016

Автор:

|

Вересень 08, 2016

|

Рубрика:

У Ріо-де-Жанейро стартувала Паралімпіада-2016

Паралімпіада-2016

У Ріо-де-Жанейро (Бразилія) 7 вересня розпочалися паралімпійські ігри. У них візьмуть участь майже 4,5 тис. спортсменів зі 161 країни світу. Напередодні запалили й паралімпійський вогонь. Церемонія відбулась у Науковому музеї Ріо, так званому Музеї завтрашнього дня. Сучасна будівля цього закладу є частиною Олімпійського бульвару. Ним пронесли факел Паралімпійських ігор-2016.
Цьогоріч на Олімпіаду прибула найчисельніша за роки незалежності українська параолімпійська збірна — 172 спортсмени. Вони будуть змагатися у 15 з 22 видів спорту. «Ми спільно з Національним комітетом спорту інвалідів зробили достатньо багато для того, щоб паралімпійці відчували підтримку держави, — розповів Ігор Жданов, міністр молоді та спорту України. — Зокрема, цього року за поданням міністерства, уряд прийняв рішення про поетапне збільшення винагород для переможців і призерів Паралімпійських ігор. Чемпіони отримають близько 40 тис. USD, срібні призери — до 26 тис. USD, бронзові медалісти — до 18 тис. USD. Витрати на призові закладені в Державному бюджеті. Збільшені норми харчування для паралімпійців, збільшена кількість стипендій президента з 250 до 300, забезпечено фінансування всіх необхідних навчально-тренувальних зборів і багато іншого».
Українська паралімпійська збірна, на відміну від олімпійської, вже давно має статус лідера у світі. Так, на Олімпіаді у Пекіні та в Лондоні українці були четвертими у загальному заліку, виборовши тільки золотих — 24 і 32 медалі відповідно. Змагання триватимуть до 18 вересня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply