Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 20, 2019

«Тризуб» і українська спiльнота Фiладельфiї допомогли збірній України

Автор:

|

Лютий 05, 2015

|

Рубрика:

«Тризуб» і українська спiльнота Фiладельфiї допомогли збірній України

Збірна України

У зв’язку із жорсткою економією державних коштiв, бюджетними обмеженнями i девальвацiєю української валюти Українська федерація лижного спорту (ФЛС) виявилася фінансово не спроможною відправити повний склад команди лижників для участі в чемпiонатi світу з гірськолижного спорту, який проходить з 2 по 16 лютого ц. р. у Бівер-Крік (штат Колорадо).
Обмеженими також були кошти команди на наземний транспорт. Посольство України в США надіслало прохання ФЛС про надання спонсорської допомоги в Українсько-американський спортивний центр «Тризуб» (UASC) у Хоршемі (штат Пенсильванія), некомерційну громадську службу та спортивне об’єднання. Клуб відреагував одразу й спонсорував витрати на подорож двох лижників і на наземний транспорт для команди.
У своєму листі підтвердження Юлія Сіпаренко, голова ФЛС, подякувала UASC і заявила: «Допомога
дозволяє представляти Україну на чемпiонатi світу з гірськолижного спорту з повною командою і з гідністю.
Це, безумовно, буде великим стимулом для наших спортсменів і тренерів».
«Серед наших головних завдань — збереження, розвиток і прославлення нашої спадщини та українського спортивного настрою, — сказав Ден Ниш, президент UASC. — Підтримка лижної команди Батьківщини наших предків є для нас почесною справою. Це — ще одна виконана місія. Ми будемо стежити за ходом чемпіонату, і наші серця будуть з ними під час змагань».
«Це спонсорство допомагає українським спортсменам гідно представляти свою країну, незважаючи на важку ситуацію, що склалася через аґресію Путіна та його поплічників», — заявив Богдан Пазуняк, член ради UASC і координатор спонсорства.
31 січня представники UASC «Тризуба» та члени українсько-американської спільноти Денвера вітали лижників України в аеропорту й зустрілися з ними у Спасо-Преображенському українському греко-католицькому храмі. Після цього команда України вирушила до Бівер-Крік-Вейл для тренування й участі у змаганнях.
Орест Пазуняк, член «Тризуба», котрий народився та виріс у Філадельфії, і Богдан Фединський, підприємець з Денвера, представлятимуть «Тризуб» на кількох заходах для збору спонсорської допомоги. Українська громада Денвера також надасть фінансову підтримку українським спортсменам із проживанням і харчуванням.
Тренують команду Тім Єршов і Алесь Брезавчек. До складу команди лижників увійшло троє чоловіків: Ростислав Фещук, Дмитро Mицак і Іван Ковбаснюк, і три жінки: Богдана Maцоцька, Тетяна Тікун і Ольга Книш. Щодо додаткової інформації контактуйте з нами електронною поштою через веб-сайт: www.tryzub.org.
Прес-служба UASC «Тризуб»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...