|

Березень 19, 2015

|

Лоліта Ананасова й Анастасія Волошина

Команда збірної України зі синхронного плавання взяла участь у першому міжнародному старті 2015 року — відкритому чемпіонаті Франції Make Up Forever Open-2015. Українки завоювали шість нагород: чотири золоті медалі і дві — срібні. Першим золотом української збірної в місті Мотрейле, де проходили змагання, стала перемога Лоліти Ананасової й Анастасії Волошиної в технічній програмі дуетів. Також дівчата посіли друге місце з семи команд у змаганнях у комбінованій групі.

Другого дня змагань Анна Волошина стала володаркою «золота» в технічній програмі серед солісток із результатом 88.4532. А в заключний день змагань Відкритого чемпіонату українська збірна ще поповнила свій «медальний запас» нагород.
Дівчата розпочали з перемоги в технічній програмі команд. Українки посіли першу сходинку п’єдесталу пошани з перевагою в два бали над найближчою суперницею — командою Іспанії. Продовжили програму дня довільна програма солісток. Тут наша Ганна Волошина стала володаркою срібної нагороди. Завершився Make Up Forever Open черговим тріумфом української збірної. У довільній програмі у команд результат українок — 90.7333.