Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Тенісисти взяли мале «золото» ЧЄ

Автор:

|

Травень 23, 2013

|

Рубрика:

Тенісисти взяли мале «золото» ЧЄ

Чоловіча збірна України з настільного тенісу, вигравши абсолютно всі матчі у кваліфікації командного чемпіонату Європи-2013, переходить із дивізіону «Стандарт» у більш іменитий дивізіон «Челлендж». Змагання, розбиті на два кола, ішли у двох групах, причому на кону було лише по одній путівці з кожної. У групі A все вирішувалося в підсумковому турі, який приймало містечко Рудт-сюр-Сір у Люксембурзі.

Синьо-жовті прибули туди в ролі одноосібних лідерів завдяки стовідсотковому показнику на стартовому етапі в околицях Осло. Однак будь-який збій міг коштувати їм першого місця, з огляду на досить рівні склади двох скандинавських збірних — Фінляндії та Норвегії.
Володимир Геворгізов, головний тренер чоловічої команди, зберіг той же екіпаж, куди входять Олександр Дідух, Іван Катков, Євген Прищепа та Ярослав Жмуденко. І хоча тільки останній тримається в першій сотні світового рейтинґу, та через невелику травму він провів у Люксембурзі не так багато зустрічей.
Утім, п. Прищепа, на чию долю випало більше навантаження, показав, що грає вище від приблизно 260-ї позиції в реєстрі ITTF. У ситуаціях, коли треба було боротися в кінцівках партій, він лише раз (13:15) випустив господаря поля Жиля Мішлі, а от фіна Самулі Сойне в такому форматі переграв — 12:10. Так чи інакше, а обидва рази успіх був на боці киянина — по 3:1.
Вельми впевнено виглядали п. Дідух і п. Катков, в основному пригнічуючи перших номерів суперників. У підсумку, над усіма вже згаданими командами Норвегії, Фінляндії, Люксембургу, а також новачками турніру — тенісистами з Косово — рахунок командних матчів незмінно був 3:0.
«Розумієте, перед другим колом низка колег радила виставити експериментальний варіант складу. Мовляв, відрив у таблиці дозволяв окремі осічки. Я відповів, що міркувати на цю тему можна, лише перебуваючи на лаві біля майданчика, а не «взагалi». Так от, на торішньому командному «мирі» в Дортмунді наші хлопці завоювали малі золоті медалі у своїй лізі й пробилися через матчі за нокаут-системою з Єгиптом, Бразилією та Румунією, до Топ-24. На європейській арені, так уже склалося, нам потрібно розв’язати це завдання лише тепер. Мета? Щоби на основній стадії жовтневого ЧЄ-2013 в Австрії грати в другому за рангом ешелоні, претендуючи на місця аж до 13-го», – зазначив п. Геворгізов.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply