|

Травень 07, 2015

|

Еліна Світоліна

Тетяна Біленко вийшла до 1/8 фіналу чемпіонату світу з настільного тенісу в Китаї, здолавши на попередньому етапі російську тенісистку. У матчі третього кола світової першості Тетяна протистояла росіянці Марії Долгих. Українка виграла першу партію, а в другій дуже грамотно узяла тайм-аут, маючи солідну перевагу та програвши кілька очок поспіль. Перепочивши, Тетяна Біленко пішла в атаку і здобула переможне очко.

Третя партія розтягнулася майже на півгодини. Довгі, тягучі розіграші, затята боротьба, але в підсумку знову Тетяна Біленко виявилася сильнішою за свою суперницю — 14:12. Росіянка змогла взяти четвертий сет, але у п’ятій партії українка знову заграла впевнено, варіюючи тактику і періодично переходячи в напад. У підсумку Тетяна перемогла з рахунком 4:1, однак в 1/8 фіналу програла японці Мімой Іто.
Сергій Стаховський легко пробився в друге коло одиночного розряду на турнірі Асоціації тенісистів професіоналів (АТР) у Мюнхені (Німеччина) з призовим фондом 439,4 тис. EUR. Перша «ракетка» України всього за 35 хвилин переміг росіянина Михайла Ледовських, розгромивши опонента насухо — 6:0, 6:0. Це була їхня перша очна зустріч. На рахунку в українця 11 ейсів і шість виграних геймів на подачі суперника.
А Еліна Світоліна стала переможницею турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Марракеші (Марокко) з призовим фондом 250 тис. USD. Перша «ракетка» України, яка посідає 25-те місце в рейтинґу WTA, перемогла у фіналі 86-ту ракетку світу Тімеа Бабош із Угорщини — 7:5, 7:6 (7:3).
Поєдинок тривав одну годину і 49 хвилин. На рахунку харків’янки — дев’ять ейсів і чотири виграних гейми на подачі суперниці. Світоліна виграла третій турнір WTA у своїй кар’єрі, заробивши в Марракеші 43 тис. USD і 280 рейтинґових очок.