Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Світоліна вибиває з Australian Open сіяну росіянку

Автор:

|

Січень 23, 2014

|

Рубрика:

Світоліна вибиває з Australian Open сіяну росіянку

Харків’янка Еліна Світоліна вперше в кар’єрі вийшла до другого раунду Відкритого чемпіонату Австралії. У стартовому матчі Australian Open 19-річна українська тенісистка за годину й десять хвилин обіграла 19-ту ракетку турніру, дворазову переможницю «Великого Шолома» росіянку Світлану Кузнєцову — 6:3 6:3. На рахунку українки п’ять ейсів і п’ять подвійних помилок, 27 вінерів і 21 невимушена помилка.

А ось дві інші українки не змогли потішити вболівальників. Леся Цуренко за дві години й 12 хвилин програла американській тенісистці Варварі Лепченко — 6:2 3:6 4:6. На рахунку українки – один ейс і три подвійні ошіюки, її суперниця відзначилася трьома подачами навиліт і п’ятьма подвійними. Поразка на старті Відкритого чемпіонату Австралії призвела до вибуття п. Цуренко із числа 100 найсильніших тенісисток планети.
Надія Кіченок поступилася 61-й ракетці світу японці Аюмі Моріте — 2:6 6:7 (5). Причому в другому сеті п. Кіченок вигравала 5:3 і подавала на сет, але втратила перевагу. На рахунку українки – чотири ейси та сім подвійних помилок. Матч тривав годину й 35 хвилин. Далі 19-річна українська тенісистка обіграла в другому колі Відкритого чемпіонату Австралії місцеву тенісистку Олівію Роговську та вперше пройшла до третього раунду.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply