Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Перемога над Швецією

Автор:

|

Квітень 11, 2013

|

Рубрика:

Перемога над Швецією

У Дніпропетровську завершився матч Кубка Девіса з тенісу між збірними України та Швеції, в останній грі якого Сергій Стаховський обіграв Ісаака Арвідссона й приніс загальну перемогу своїй команді. Гра за участю п. Стаховського стала вирішальною в цьому матчі.

Спочатку передбачалося, що на корт у п’ятій зустрічі вийде Денис Молчанов, який має найнижчий рейтинґ серед українських спортсменів у світовій класифікації Асоціації тенісистів-професіоналів. Але ще першого дня п. Молчанов несподівано поступився в одиночній зустрічі, а напередодні – програв у дуеті з п. Стаховським. Врахувавши психологічний стан гравця та його недосвідченість у виступах за національну команду в Кубку Девіса, капітан українців Михайло Филима ухвалив рішення замінити Молчанова.
Сергій Стаховський, 98-ма ракетка світу, від самого початку підійшов до гри проти свого суперника серйозно й перші дві партії виграв легко, менш ніж за годину, — 6:2, 6:3. Заспокоївшись, українець дав суперникові змогу зіграти на рівних у третьому сеті. Суперники по черзі брали свої подачі до рахунку 5:5. І здавалося, що тай-брейка в цій партії не уникнути. Але, вигравши свою подачу в 11-му геймі, п. Стаховський тут же заробив подвійний брейк-пойнт у 12-му іта реалізував його — 7:5. Таким чином, загальний рахунок матчу — 3:2 на користь збірної України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply