Бадмінтоністи відзначилися на престижних турнірах

|

Грудень 31, 2015

|

Артем Почтарьов

У Мехіко (Мексика) відбувся етап Кубка світу з бадмінтону з призовим фондом 50 тис. USD, де харків’янин Артем Почтарьов посів третє місце в чоловічій одиночній категорії. Артем у 1/32 фіналу обіграв американського бадмінтоніста Ян Тук Чана. В 1/16 фіналу він упродовж 51 хвилини з’ясовував стосунки з малазійським спортсменом Зульхельмі Зулькіффлі й таки довів свою перевагу. В 1/8 фіналу українець обіграв представника країни-господаря турніру Ліно Муноса. У чвертьфіналі вийшов на першого сіяного бадмінтониста з Індії Еджея Джейрама (22-й) і виграв у нього в трьох партіях.
Суперником Артема по півфіналу став спортсмен із Таїланду Паннавіт Тонгнуам. Першу партію виграв таєць — 21-16. Другу з аналогічним рахунком виграв українець. Вирішення долі матчу та путівки у фінал перенеслося в третю партію. Початок її був за українцем (2-0, 4-1, 7-6), потім таєць вийшов уперед і зробив серйозну заявку на перемогу 17-14, українець зрівняв рахунок 17-17, але зробив кілька помилок, які позбавили надій на фінал: 17-21. Артем Почтарьов став володарем бронзової медалі на етапі Кубка світу і набрав 3850 очок, що йдуть в олімпійський залік.
А в Мерсині (Туреччина) відбувся міжнародний турнір рівня International Challenge із призовим фондом 15 тис. USD, де інший харків’янин — Дмитро Завадський — завоював третє місце в чоловічій одиночній категорії. Чемпіон України був посіяний під шостим номером. В 1/16 фіналу він легко обіграв турецького бадмінтоніста Еніса Сесалана, а в 1/8 декласував Артема Саватюгіна з Узбекистану. У чвертьфіналі Дмитро у напруженій боротьбі здолав ще одного представника господарів — Емре Вураля. А в півфіналі він зустрічався з 19-річним спортсменом із Індії Харшилєм Даніні, котрий і здобув перемогу в матчі: 21-19, 21-16, залишивши Дмитру можливість задовольнитися третім місцем.