Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Система визначення взяття воріт

Автор:

|

Липень 19, 2012

|

Рубрика:

Система визначення взяття воріт

У Цюріху (Швейцарія) завершилося спеціальне засідання Міжнародної ради футбольних асоціацій (IFAB), на якій обговорювалася можливість уведення системи визначення взяття воріт. Повідомляється, що орган, відповідальний за зміни правил футболу, більшістю проголосував за використання таких технологій.

Тепер дві системи визначення взяття воріт — Hawk Eye і GoalRef, які вже перевірялися в дії за березневою ініціативою FIFA, — приступлять до нового етапу розробок і тестів. Їхнє завдання — зробити всю апаратуру доступною для використання всіма організаторами змагань під егідою FIFA.

На офіційному рівні обидві системи пройдуть завершальний тест під час грудневого чемпіонату світу серед клубів, і в разі успіху почнеться їх упровадження. При цьому наразі не відомо, чи на турнірі використовуватимуться додаткові арбітри за воротами. Це питання перебуває на стадії обговорення.

Нагадаємо, що раніше Зепп Блаттер, президент FIFA, підтримав ідею використання системи, яка дозволить точно визначати взяття воріт. Своєю чергою, Мішель Платіні, президент UEFA, виступає проти запровадження у футболі сучасних технологій.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply