|

Листопад 06, 2014

|

Українська команда

Українці блискуче виступили на чемпіонаті світу із жіночих фітнес-дисциплін і чоловічого фітнесу, що відбувся в Монреалі (Канада). Загалом, українські спортсмени взяли сім медалей. Три з них — найвищої проби. Крім того, команда здобула перемогу в загальнокомандному заліку.

Яскраво виступили наші дівчата у номінації фітнес-бікіні. Так, Ольга Вязметінова здобула «золото» в категорії до 169 см і абсолютну перемогу на чемпіонаті світу у фітнес-бікіні. Алла Семенова перемогла в категорії до 172 см. У чоловічому фітнесі Федір Хашалов виборов свою першу золоту медаль світової першості, а його партнер по команді Назар Хархун узяв «срібло». Також із срібними медалями турнір завершили Оксана Оробець (фітнес понад 163 см), Ольга Чорноус (фізік до 163 см) і змішана пара Інна Трофіменкова – Федір Хашалов. Додамо, що Україну представляли 12 спортсменів у дев’яти категоріях.