Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

Спокуса Шевченка

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

Спокуса Шевченка

У питанні щодо нового місця роботи леґенди українського футболу Андрія Шевченка виник новий, доволі несподіваний поворот. Італійські джерела повідомили про інтерес, який проявили китайці. «Андрія Шевченка кличуть до Китаю, — поінформував Tuttomercatoweb.com. — Місцевий клуб Циндао готовий запропонувати українському нападнику дворічний контракт на суму 18 млн USD».

Українські засоби масової інформації (ЗМІ) натомість повідомили, що п. Шевченко, який заявив про завершення кар’єри у збірній України, на клубному рівні продовжить виступати у своїй рідній команді — київському «Динамо». Як указано на офіційному сайті футболіста, форвард успішно пройшов реабілітацію після недавно перенесеної в Італії операції на меніску й уже підписав із «Динамо» новий контракт терміном на один рік. Останніми днями Андрій Шевченко перебував на відпочинку разом зі своєю родиною.

Як писав «Міст», колишня угода з «біло-блакитними» закінчилася в Шевченка трохи більше ніж місяць тому, і відтоді футболіст перебував у статусі вільного аґента. ЗМІ «сватали» нападника в американський «Ді-Сі Юнайтед», але в підсумку Андрій зробив вибір на користь «Динамо».

Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply