Сім медалей на ЧЄ

|

Грудень 13, 2012

|

Двічі на найвищу сходинку п’єдесталу на чемпіонаті Європи (ЧЄ) з плавання на короткій воді у французькому Шартрі піднімалася Дарія Зевіна. Киянка спочатку перемогла на 100-метрівці на спині — 57,07, а в заключний день змагань Даша тріумфувала й на вдвічі довшій дистанції — 2.01,97. До слова, це — новий рекорд європейських першостей — попередній також належав п. Зевіній. Рік тому в польському Щецині вона пропливла 200 м за 2.02,25.

Сергій Фролов, для якого континентальна першість почалася зі завоювання четвертого місця на 400 м вільним стилем і встановлення особистого рекорду на цій дистанції (3.42,73), на 1500-метрівці фінішував другим. 14.30,87 забезпечили йому не лише «срібло», а й покращення особистого досягнення одразу майже на п’ять секунд.
Нарешті доплив до медалі й Ігор Борисик. На 200 м брасом він другим торкнувся бортика — 2.05,12. А товариство на п’єдесталі пошани йому склав Андрій Коваленко, якому дісталася «бронза» за результат 2.05,21, це — ще й особистий рекорд спортсмена. У цьому ж виді програми серед жінок третьою стала Ганна Дзеркаль — 2.21,94. Це — найкращий час, показаний українкою на цій дистанції в її кар’єрі. Завершальну крапку у виступі синьо-жовтої збірної на ЧЄ поставив Андрій Говоров: на 50-метрівці батерфляєм він фінішував третім — 22,72.