Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Шумахер — у комі

Автор:

|

Січень 09, 2014

|

Рубрика:

Шумахер — у комі

Міхаель Шумахер, катаючись 29 грудня на лижах у Мерібель, ударився головою об камінь. На гвинтрокрилі 44-річного екс-гонщика доправили в лікарню Мутьє (за 15 км від місця падіння), потім – у Гренобль, де в нього було діагностовано крововилив у мозок. 

Міхаель усе ще перебуває в критичному стані в лікарні. У нього — важка черепно-мозкова травма, і наразі лікарі тримають його в медикаментозній комі. Щойно п. Шумахера доставили в лікарню, йому зробили термінову операцію, щоби знизити внутрішньочерепний тиск. У ніч на 31 грудня він переніс іще одне хірургічне втручання. За словами медиків, наразі зарано прогнозувати, як змінюватиметься стан автогонщика.
Корінна Шумахер, дружина семиразового чемпіона «Формули-1», подякувала лікарям і громадськості за допомогу та підтримку. «Ми вдячні лікарям, ми знаємо, що вони роблять усе від них залежне. Крім того, ми вдячні багатьом людям по всьому світу, котрі звертаються до нас зі словами підтримки та побажаннями здоров’я Міхаелю», — сказала жінка.
А боксер і політик Віталій Кличко заявив, що дуже хвилюється за легендарного автогонщика «Формули-1», за життя якого зараз борються лікарі після нещасного випадку на гірськолижному курорті у Франції. Про це п. Кличко написав на своїй сторінці у Facebook: «Разом із мільйонами вболівальників тримаю кулаки за Міхаеля Шумахера, чиє життя й здоров’я зараз у небезпеці. Я знайомий із Міхаелем, знаю його, як чемпіона та сильну духом людину. Вірю, що він упорається і з цією ситуацією».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply