Шпажистки завоювали «бронзу»

|

Березень 21, 2013

|

На етапі Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок, який пройшов у Барселоні (Іспанія), українські спортсменки посіли третє місце в командних змаганнях. В Іспанії честь України захищали Анфіса Почкалова, Олена Кривицька, Анастасія Івченко й олімпійська чемпіонка Яна Шемякіна. І хоча в індивідуальному раунді змагань дівчатам не вдалося піднятися на п’єдестал пошани, проте спільними зусиллями вони змогли досягти успіху.

В 1/8 фіналу українки перемогли суперниць із Франції — 45:42. Потім у напруженій боротьбі таки перемогли американок — 33:32. А ось виходом у фінал, на жаль, поступилися китаянкам — 33:45. У поєдинку за бронзову нагороду українки обіграли італійок — 45:36. Сергій Бубка, президент Національного олімпійського комітету, привітав команду й тренерський штаб із нагородою, побажав успішно виступити й на наступних стартах.