Росія здолала Канаду

|

Січень 12, 2012

|

Фантастичний гокейний спектакль показали в півфіналі молодіжного чемпіонату світу, який проходив у Калґарі, Росія та Канада. Гра завершилася з рахунком 6:5 на користь європейців. На восьмій хвилині рахунок відкрив капітан російської «молодіжки» Євген Кузнецов. Невдовзі другу шайбу канадцям забив Микита Нестеров.

На початку другого періоду канадські гокеїсти відіграли одну шайбу, але потім Кузнецов довів рахунок до розгромного. Згодом Олександр Хохлачов і Микита Кучеров зробили результат непристойним. Однак канадці, яких щосили підтримували вболівальники, усього за шість хвилин скоротили розрив у рахунку до мінімуму. На 54:17 у ворота гостей влетіла п’ята шайба, тож у канадців було ще достатньо часу, аби перевести гру в овертайм. Проте росіяни більше не пропустили й вийшли у фінал, де програли шведам із рахунком 0:1.