Протистояння ветеранів

|

Вересень 13, 2012

|

Команда ветеранів радянського гокею виявилася сильнішою за канадців у грі, присвяченій ювілею Суперсерії-1972 і Кубка Канади-1987. Зустріч, що відбулася в Льодовому палаці Санкт-Петербурґа, проходила у форматі трьох періодів по 15 хвилин і завершилася з рахунком 7:5 (3:1, 1:2, 3:2) на користь господарів. На початку матчу росіяни володіли перевагою, але рахунок відкрили канадці — Кліфф Ронінґ реалізував булліт. Потім російській команді тричі поспіль удалося засмутити воротаря суперника й піти на першу перерву з перевагою дві шайби: дубль оформив Андрій Коваленко, а ще одну шайбу закинув Віталій Прохоров. На початку другого ігрового періоду канадці зрівняли рахунок, але Валерій Каменський, реалізувавши штрафний кидок, повернув перевагу господарям льоду.

За шість із половиною хвилин до кінця матчу Марк Мессьє відіграв одну шайбу, а менш ніж за три хвилини до фінальної сирени гості скоротили відставання до мінімуму. За хвилину до закінчення гри канадці замінили воротаря шостим польовим гравцем, і Павло Буре поставив крапку в матчі, відправивши шайбу до порожніх воріт, — 7:5.

7 вересня, у першу річницю трагічної загибелі в авіакатастрофі ГК «Локомотив», матч ветеранів СРСР — Канада пройшов на «Арені-2000» в Яро­славлі. Результат поєдинку — 4:5 на користь канадців. А завершиться серія в Країні кленового листка зустрічами 30 вересня в Торонто й 2 жовтня — у Квебеку.