Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 16, 2021

Підсумки «Діамантової ліґи»

Автор:

|

Вересень 18, 2014

|

Рубрика:

Підсумки «Діамантової ліґи»

Богдан Бондаренко

У Брюсселі (Бельгія) відбувся фінал серії змагань «Діамантова ліґа», за підсумками якого стали відомі всі імена переможців цього сезону. До числа призерів потрапили українці Богдан Бондаренко й Ольга Саладуха. За виграш «діамантових перегонів» зі стрибків у висоту боровся п. Бондаренко. Йому вдалося зберегти чудову форму до кінця сезону, й у Брюсселі українець не просто подолав планку на 2,4 м, а й мав дуже гарні спроби на висоті світового рекорду (2,46 м). Саме на ній і вирішувалася доля переможця. 2,4 м із першої спроби подолали і Богдан, і катарець Мутаз Есса Баршим. 2,43 м підкорилися супернику, а українець після першого невдалого стрибка переніс решту спроб на висоту 2,46. Проте, планка не піддалася і цього разу.

За підсумками «Діамантової ліґи» Бондаренко і Баршим набрали по 20 очок, але за додатковими показниками першим став атлет із Катару. Однак Богдан Бондаренко впевнено пройшов турнір серії World Challenge в італійській Рієті й завоював там золоту медаль.
Ще один українець – Андрій Проценко — у секторі для стрибків у висоту був шостим (2,31 м). Своєю чергою, п. Саладуха у секторі для потрійного стрибка була другою (14,53 м). Кращий результат у Брюсселі показала лише переможниця «Діамантової ліґи»-2014 колумбійка Катеріне Ібаргуен (14,98 м). Такий виступ дав українці змогу піднятися на третю сходинку в загальному заліку «Діамантової ліґи»-2014.
Ольга Земляк із особистим рекордом (51,07 с) фінішувала четвертою в бігу на 400 м. Анна Тітімець також була четвертою на дистанції 400 м із бар’єрами (54,95 с). П’яті сходинки посіли Сергій Смелик у бігу на 200 м (20,31 с) і Ганна Гацько-Федусова в метанні списа (59,1 м). Тамара Твердоступ виступила в ролі пейсмейкера на дистанції 3000 м, де привела до перемоги кенійку Мерсі Чероно (8.28,95 хв).

Євген Клен

До слова
Богдан Бондаренко також став переможцем Континентального кубка зі стрибків у висоту. Українець із першої спроби подолав 2,37 м, які й забезпечили йому перемогу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply