Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Підгрушна та Дериземля — другі в «Різдвяній гонці»

Автор:

|

Січень 09, 2014

|

Рубрика:

Підгрушна та Дериземля — другі в «Різдвяній гонці»

На «Фельтінс Арені» в німецькому Гельзенкірхені відбулася традиційна «Різдвяна гонка» біатлоністів. Участь у ній узяли 20 спортсменів (по десять чоловіків і жінок) із восьми країн Європи. Український дует склали аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна й Андрій Дериземля.

Першу частину «Різдвяної гонки» — мас-старт — виграла пара з Норвегії Фанні Хурн і Еміль Свендсен. Українці стріляли не дуже вдало й зі сімома хибами стали п’ятими з відставанням у 37 секунд.
Зазначимо, що на першому колі з Андрієм Дериземлею сталася неприємність. Ще на стадіоні він потрапив палицею в якесь заглиблення на стадіоні, і вона зламалася. У шоу-гонках на трасі немає тренерів зі запасним інвентарем, тому спортсменові довелося бігти на одній палиці все коло, а це – більше за кілометр.
Нагадаємо, що в гонці переслідування розриви зменшуються вдвічі. Глядачі стадіону в Гельзенкірхені якось уже бачили, як доля перемоги вирішувалася в одному з поворотів, де суперники поставилися одне до одного без зайвого пієтету. Цього разу на тому ж повороті Флоріан Ґраф у стилі свого великого співвітчизника Міхаеля Шумахера рішуче ввійшов у внутрішній радіус й обігнав Андрія Дериземлю за кілька сотень метрів до фінішу.
Гонка переслідування на World Team Challenge вийшла по-справжньому захоплюючою. На підсумкову перемогу претендувало чотири команди. Серед них був і український дует. Спочатку ці біатлоністи трималися на третій позиції, але по закінченні останнього жіночого етапу вже були лідерами завдяки трьом помилкам норвежки Фанні Хорн. Свій заключний етап Андрій Дериземля провів дуже непогано. Навіть після хиби у заключній стійці він залишався лідером – на п’ять секунд попереду Флоріана Ґрафа. Але німець у останньому колі невпинно наближався, а потім і трапився той вирішальний епізод на одному з останніх поворотів.
Проте українські спортсмени подарували цього вечора своїм уболівальникам чимало позитивних емоцій! Для Андрія Дериземлі це вже – третій подіум «Різдвяної гонки»: раніше він уже вигравав разом з Оксаною Хвостенко, а за рік посів із нею ж друге місце. І ось — черговий срібний успіх!

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply