Перемоги веслувальників

|

Липень 26, 2012

|

На першості Європи з греблі на байдарках і каное серед спортсменів віком до 24 років, що завершились у Монтемор-у-Велью (Португалія), переміг вихованець івано-франківського веслувального клубу «Альбатрос». Михайло Мандзюк став чемпіоном Європи серед юніорів із веслування на каное на дистанції 1 км. Разом із Яковом Дудкою, Андрієм Рибачком і Юрієм Вандюком іванофранківець на півтори секунди випередив угорський екіпаж і майже на три секунди — команду Російської Федерації.

Збірна команда України здобула шість золотих медалей. На дистанції 500 м на каное-двійці серед андерів першими фінішували львів’янин Віталій Вергелес і Денис Камерилов із Полтави. Окрім того, п. Вергелес посів четверте місце в каное-четвірці на 1 000 м і дев’яте — на каное-двійці на 1 000 м.

Чемпіонами континенту серед юніорів також стали: на дистанціях 500 м

і 1 000 м серед юніорів Павло Алтухов (каное), Юрій Вандюк і Андрій Рибачок (каное-двійка). А Юрій Вандюк, Андрій Рибачок, Яків Дудка та Михайло Манзюк здобули золоту медаль на каное-четвірці на дистанції 500 м.

У байдарці-одиночці на 200 м випускниця ЛДУФК Анастасія Горлова посіла п’яте місце. У байдарці-двійці та байдарці-четвірці на 500 м в активі Насті — дев’ятий результат. Львів’янка Ольга Антипова посіла десяте місце в байдарці-двійці на дистанції 1 000 м і 12-те — на байдарці-четвірці на 500 м.