Серпень 13, 2015

|

Едуард Єрмаков

Серед спортивних гімнастів на XIII літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в Тбілісі (Грузія) Україна була представлена трьома спортсменами — Едуардом Єрмаковим (кільця), Максимом Івановим (вільні вправи) та Діаною Варінською (брус), що дуже почесно, адже всі команди були представлені тут своїми найсильнішими складами.
Найкращий результат серед українських гімнастів показала Діана, котра у підсумку посіла високе четверте місце. Едуард Єрмаков у вправі на кільцях став п’ятим, показавши з турецьким гімнастом однакову суму балів — 14.000, але програвши йому за виконання. Максим Іванов, за його словами «перегорів» перед стартом (виступав під останнім стартовим номером) й у вільних вправах посів почесне восьме місце.
У секторі зі стрибків з жердиною Тарас Шевцов став срібним призером фестивалю. Свої змагання українець розпочинав із висоти 4 м 45 см, з якою впорався з першої спроби. Висота 4 м 60 см також підкорилася Тарасові. Саме вона принесла йому друге місце у змаганнях.
Метальник молота Михайло Гаврилюк виграв золоту нагороду. З самого початку Михайло був фаворитом, але враховуючи погодні умови — неймовірну спеку та задуху, фінал міг скластися по-різному. Але українець не підвів свою команду та зумів здобути золоту медаль. Фінальний переможний результат спортсмена — 75 м 20 см.
Олексій Бабенко здобув бронзову медаль у дзюдо у ваговій категорії до 90 кг. А в категорії понад 90 кг українець Владислав Березка став срібним призером фестивалю. Україна завершила змагання у Тбілісі з одинадцятьма медалями у скарбничці.