Оксана Лівач — чемпіонка серед кадетів

|

Вересень 12, 2013

|

У м. Зреньяніні (Сербія), на чемпіонаті світу з різних видів боротьби серед кадетів — спортсменів віком до 17 років, відбулися змагання серед дівчат. У найлегшій ваговій категорій до 38 кг чемпіонкою світу стала Оксана Лівач, учениця 11-го класу Львівського училища фізичної культури

Оксана на одному диханні провела всі сутички й не залишила жодних шансів своїм суперницям: у 1/4 фіналу здолала американку Маріну Дой (6:2), у 1/2 фіналу — росіянку Олександру Скіренко (8:2), а румунку Крістіну Золтан у фіналі чисто поклала на лопатки.
У вазі до 43 кг Євгенія Павлова, десятикласниця цього ж училища, у стартовому поєдинку поступилася росіянці Надії Соколовій (0:5) і в підсумку посіла 15-те місце. Дев’ятикласниця Анастасія Боженко, яка виступала у ваговій категорії до 55 кг, у 1/8 фіналу програла монголці Болортуї Хурелхуу (2:6) і закінчила змагання на 12-й позиції. Ще одну медаль у скарбничку збірної України поклала житомирянка Катерина Машкевич, яка виборола «бронзу» у вазі до 49 кг.