Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Найзимовіший спорт

Автор:

|

Грудень 24, 2015

|

Рубрика:

Найзимовіший спорт
Олена Підгрушна

Олена Підгрушна

Лише українські жінки були успішними в біатлоні останні два місяці. На першому етапі Кубка світу в Естерсунді (Швеція) Олена Підгрушна, котра пропустила минулий сезон, тріумфально повернулася до особистих гонок, завоювавши бронзу на етапі 15 км. Вона стартувала лише під 81-м номером і будь-яка хиба свідомо позбавляла спортсменку шансів на успіх, але щаслива мама українського біатлону була точною. Також Олена опинилася на третій позиції в спринті на 7,5 км.
На другому етапі Кубка Міжнародного біатлонного союзу (IBU) в Ріднау (Італія) Ірина Варвинець переконливо виграла спринтерську гонку. Ірина пройшла дистанцію без хиб і, показавши шостий час ходом, не залишила шансів конкуренткам. Також українка завоювала «бронзу» в гонці переслідування.
На другому етапі Кубка світу у Хохфільцені (Австрія) жіноча збірна України посіла третє місце в естафеті. На третьому ж етапі в Поклюці (Словенія) українці опинилися далеко від призових місць.
Володимир Бринзак, президент Федерації України з біатлону, розповів про своє враження від виступу жіночої команди. «Приємною несподіванкою стали виступи Олени Підгрушної та Наталки Бурдиги. Та й узагалі приємно, що вся команда показує рівні високі результати — Абрамова добре виступає, постійно потрапляє в очки Бєлкіна. Виняток — Валя Семеренко, але на це є об’єктивні причини. Команда вже показує вищі результати, ніж у минулому сезоні. Більше того — видно позитивну динаміку, що дозволяє сподіватися на поліпшення показників. Хочеться вірити, що така позитивна тенденція збережеться до кінця сезону», — сказав він.
Також п. Бринзак розповів, що, на його думку, бракує нашій чоловічій команді, щоб домогтися стабільності. «Якщо подивитися на останній етап Підручного в естафеті, то нічого трагічного тут не бачу. Потрібно також брати до уваги, з ким йому довелося змагатися на цьому етапі — поруч біг Симон Шемпп, і Дмитрові доводилося боротися вище своїх можливостей. Це в кінцевому підсумку і вплинуло: Підручний намагався триматися коло, друге.. Розплата прийшла на стійці: після чотирьох влучень його почало «колотити», й як наслідок — штрафне коло. Без солідного досвіду таких стартів змагатися з найсильнішими важко».
Тому серед чоловіків змогла відзначитися лише молодь. На другому етапі юніорського кубка світу з біатлону в Мартеллі (Італія) збірна України завоювала золоту медаль. Найкращим у спринті виявився Віталій Труш.
Наступні етапи Кубку світу відбудуться вже в новому році в Оберхофі та Рупольдингу (Німеччина), а також у Антхольці (Італія), Преск-Айлі (США), Холменколлені (Норвегія) та Ханти-Мансійську (Росія). А от на Чемпіонат Європи, який відбудеться в лютому в Тюмені (Росія), збірна України не поїде.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply