Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Найсильніша людина планети — львів’янин

Автор:

|

Січень 01, 2014

|

Рубрика:

Найсильніша людина планети — львів’янин

Український богатир Володимир Рекша став переможцем Чемпіонату світу у ваговій категорії до 110 кг за версією Всесвітньої федерації стронґменів. Змагання, яке під егідою Міністерства молоді та спорту організувала Федерація стронґмену України, відбулося наприкінці грудня у Львові. Цього разу Чемпіонат світу був багатим на світові рекорди.

Зокрема, у вправі «Супер-йок» латвієць Маріс Розенталс феноменально швидко проніс коромисло вагою 380 кг на дистанцію 20 м — за 10,66 секунди. Вслід за першим світовим досягненням прийшли ще два. У наступній вправі — «Лог-ліфт на максимум» одразу п’ятеро атлетів повторили минулорічний світовий рекорд — 155 кг. А двоє з них — все той же п. Розенталс і українець Віталій Герасимов — зуміли підняти по 160 кг, на двох розділивши авторство нового досягнення.
Цього вечора п. Герасимов встановив ще один світовий рекорд: дев’ять разів за 90 секунд підняв гантелю вагою 90 кг і побив минулорічне світове досягнення Володимира Рекші (вісім разів). Що цікаво, рекорд України у цій вправі — вищий за світовий: цього року а. Рекша підняв таку ж гантелю на національних змаганнях десять разів.
А у заключному виступі цього чемпіонату богатир впевнено зробив вісім підйомів і зупинився. Цей результат гарантував йому перемогу. Рекорд залишився за Віталієм, котрому, на жаль, забракло півбала, щоб посісти третє місце. Однак два світових рекорди однозначно роблять його одним із основних героїв цього чемпіонату.
Таким чином, Володимир Рекша — чемпіон світу, Михайло Височанський — срібний призер, а Маріс Розенталс посів третю сходинку п’єдесталу. 38-річний латвієць, котрий вдруге у кар’єрі здобув бронзову медаль світового чемпіонату, присвятив досягнення своїй двомісячній доньці.
Нагадаємо, що організаторами чемпіонату виступили Міністерство молоді та спорту України, Федерація стронґмену України, Львівська міська рада та громадське об’єднання «Самопоміч». За титул найсильнішого сперечалися 14 атлетів із 12 країн світу. Інтереси України відстоювали дворазовий чемпіон світу у ваговій категорії до 105 кг Віталій Герасимов із Дніпропетровська та бронзовий призер минулорічного чемпіонату світу у вазі до 110 кг Віталій Рекша зі Львова.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply