|

Червень 12, 2014

|

Павло Коростильов

У німецькому місті Зулі стартував Кубок світу Міжнародної федерації спортивної стрільби. Володарем Кубку в стрільбі з пневматичного пістолета серед юніорів став українець Богдан Кириленко. «Срібло» завоював росіянин Олексій Кузнецов, а на третьому місці — Павло Коростильов, учень десятого класу Львівського училища фізичної культури.

Ще один вихованець цього училища — студент першого курсу Олег Зуб — показав 27-й результат. Також у командній першості збірна України в складі Кириленка, Коростильова й Зуба була найкраща. Українці на одне очко випередили Росію й на чотири — Польщу. Павло Коростильов здобув і свою третю перемогу: із результатом 581 очко він переміг у стрільбі із спортивного пістолета на 25 м (вправа МП-5).