Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Міжнародний турнір серед бездомних

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

Міжнародний турнір серед бездомних

Українці стали переможцями міжнародного футбольного турніру серед безхатченків, який пройшов у польському Вроцлаві. У фінальному поєдинку вони перемогли росіян із рахунком 5:3. «У фіналі перемогу здобули українські гравці, завдавши поразки росіянам із рахунком 5:3. Спочатку українці забили кілька м’ячів, росіяни намагалися їх наздогнати, але в наших південних сусідів була добре організована оборона», — зазначив Мачей Гудра з Товариства допомоги Святого брата Альберта, яке виступило співорганізатором турніру.

Загалом у змаганнях узяло участь 11 команд (зокрема з Німеччини, Угорщини, Фінляндії, Швеції й інших країн). Турнір у Вроцлаві викликав знач­ний інтерес у жителів міста. За інформацією п. Гудри, незважаючи на дощ, за фінальним поєдинком між українцями та росіянами спостерігало кілька десятків тисяч уболівальників з адміністративного центру Нижньосілезького воєводства країни.

Цей чемпіонат із вуличного футболу серед безхатченків відбувся у Вроцлаві вже вп’яте. Його організатором, крім Товариства брата Альберта, стала також Асоціація польських команд бездомних. Чемпіонат світу серед бездомних, який уже відомий широкому колу вболівальників, цього року пройде в Мексиці. Розпочнеться він 6 жовтня, а фінал відбудеться 14-го числа цього ж місяця.

Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply