Матч зірок ПГЛ

|

Лютий 02, 2012

|

У київському Палаці спорту відбувся перший в історії українського гокею «Матч зірок Професійної гокейної ліґи (ПГЛ)», у якому «Збірна зірок України» зіграла проти «Збірної зірок леґіонерів». На хокейну арену вийшло й троє гравців львівських «Левів»: воротар Раян Донаван, захисник Микола Гончаров і нападник Микола Сидоров. Перших двоє зіграло за команду леґіонерів, а останній — за українців, ще й відзначився трьома результативними передачами.

Як зазвичай буває в подібних іграх, глядачі стали свідками гольової феєрії у виконанні гокеїстів обох команд. І українські, і світові зірки закидали шайби на будь-який смак. Загалом червоне світло після взяття воріт спалахувало 26 разів. Більшу частину ігрового часу перед вела «Збірна зірок леґіонерів». Лише на 45-й хвилині «Збірна зірок України» вийшла вперед і перемоги супернику вже не віддала. Останню шайбу, щоправда, закинули леґіонери, але фінальна сирена зафіксувала звитягу українців — 14:12.

Окрім самого матчу, відбулися й конкурси гокейної майстерності. Так, у першій перерві пройшло змагання на швидкість: захисник проти захисника, нападник проти нападника та воротар проти воротаря. Українці в підсумку таки виграли. У другій перерві відбувся конкурс на силу кидка по борту, у якому взяло участь по двоє виконавців від кожної команди. Перемогу здобув леґіонер Максим Абаєв, який переграв Кириченка, Кривомаза й Алексюка.

А по закінченні матчу виконання булітів принесло ще одну перемогу леґіонерам — 1:3. Свої дуелі в Харитонова виграли Малов, Бліновс і Шаритон. А от переграти Зав’ялова зумів лише Сальников. Найкращим гравцем «Зірок леґіонерів» визнано литовця Артураса Катуліса. В українців аналогічну нагороду отримав автор чотирьох закинутих шайб Костянтин Касянчук.