Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Марія Музичук отримала орден

Автор:

|

Квітень 16, 2015

|

Рубрика:

Марія Музичук отримала орден

Марія Музичук

Президент України вручив орден «За заслуги» Марії Музичук, діючій чемпіонці світу з класичних шахів серед жінок. Нагороджуючи спортсменку, Петро Порошенко, зазначив, що її нещодавня перемога на чемпіонаті світу у Сочі над росіянкою є надзвичайно важливою для України.

«Дякую вам за фантастичну перемогу. Не в останню чергу приємно, що ви вибороли її саме у Росії. Це — дуже символічно. Мрію про те, щоби вже найближчим часом ми виборювали та молилися за перемоги тільки у спорті, щоби нарешті мир прийшов на нашу землю», — сказав глава української держави.
Крім того, Президент привітав і батьків Марії, які водночас є її тренерами. Він, зокрема, відзначив їхню наполегливість у тренуванні доньок Марії та Ганни, чемпіонки світу з бліцу 2014 року. При цьому п. Порошенко зауважив, що він разом з усією країною вболівав за шахістку. «Можу вас запевнити, що і я сам, і люди, котрі у звичайному житті є далекі від шахів, дуже вас підтримували», — сказав він.
Своєю чергою, Марія подякувала Президенту за привітання, зазначивши, що, крім українців та представників різних країн на змаганнях її підтримували й росіяни. Також чемпіонка обговорила з Петром Порошенком питання проведення матчу-відповіді з відстоювання титулу з попередньою чемпіонкою світу китаянкою Хоу Іфань, який має відбутися цьогоріч в Україні. Гру запропонували провести у Львові.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply