Лучанин виборов «золото» з рукопашу

|

Жовтень 18, 2012

|

Луцький спортсмен Сергія Молошик завоював золоту нагороду на ЧС із рукопашного бою під егідою Міжнародної федерації «Будо» (IBF). Програма чемпіонату, що відбувся у Будапешті, містила змагання з легкого та дозованого контакту, демонстрації техніки єдиноборства зі зброєю та голіруч.

Участь у світовій першості в складі збірної України взяло троє волинських спортсменів: Андрій Заболотний, Сергій Молошик і Олександр Кулаков. Дворазовий чемпіон України (2011-2012 років) у розділі дозованого контакту, чемпіон України 2012 року в розділі легкого контакту Андрій Заболотний провів на будапештському майданчику сім напружених двобоїв, здобув перемоги над найкращими спортсменами Польщі, Чехії та Німеччини, допоміг вибороти срібні нагороди збірній команді України й посів третє місце в особистому заліку.
На жаль, у розділі дозованого контакту можливості відчути справжню напругу спортивної боротьби не випало ні Сергію Молошику, ні Олександру Кулакову. У ваговій категорії до 70 кг, де змагалися волинські спортсмени, було лише чотири учасники. На четверте місце українці відправили бійця з Узбекистану, у боротьбі за вихід у фінал Олександр поступився потужному бійцю із Чернівців Іванові Зваричу й отримав бронзову нагороду. На початку фінального двобою Іван Зварич виконав кидок, що призвів до травми Сергія Молошика, і був дискваліфікований за рішенням рефері поєдинку. Отож золота медаль змагань потрапила до Луцька.