Новини для українців всього свту

Monday, Dec. 9, 2019

Лейтенант міліції – чемпіонка з карате

Автор:

|

Травень 23, 2013

|

Рубрика:

Лейтенант міліції – чемпіонка з карате

Лейтенант одеської міліції Аніта Серьогіна стала чемпіонкою Європи з карате. Старший інспектор сектору кадрового забезпечення Іллічівського міськвідділу міліції на чемпіонаті Європи з карате, який завершився в Будапешті (Угорщина), завоювала золоту медаль. У змаганнях брали участь 460 каратистів національних федерацій із 50 європейських країн. Лейтенант Серьогіна виступала у ваговій категорії до 61 кг, участь у якій узяли 30 каратистів.

«У першій сутичці з великою перевагою 5:0 вона виграла в представниці з Англії, потім здобула перемогу й у другій сутичці над іспанською каратисткою з рахунком 2:0. У третьому — із рахунком 1:0 добилася переваги над суперницею з Ізраїлю та пройшла до наступного кола. У півфіналі п. Сереьогіна зустрілася зі спортсменкою з Боснії та Герцеговини. Аніта не підвела й цього разу. Правильна тактика, непереборне бажання бути у фіналі відкрили в неї друге дихання, і з рахунком 2:1 наша каратистка перемогла. У фіналі Аніта зустрілася зі спортсменкою із Сербії, яку також здолала з рахунком 2:1», — повідомили у відділі одеської міліції, уточнивши, що, таким чином, уперше в історії України 22-річна Серьогіна завоювала чемпіонське звання за версією WKF.
Наголошується, що в п. Серьогіної – великий досвід участі в міжнародних змаганнях із карате подібного рівня. З 2008 року вона щороку проходить відбір до національної збірної та захищає честь України на чемпіонатах Європи й світу. Аніта Серьогіна — багатократна чемпіонка України, а також призер і переможець низки міжнародних турнірів. У травні 2012 року в Іспанії вона посіла друге призове місце та здобула срібну медаль.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply