Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Легкоатлети — на продаж

Автор:

|

Серпень 27, 2015

|

Рубрика:

Легкоатлети — на продаж
Віра Ребрик

Віра Ребрик

Федерація легкої атлетики України (ФЛАУ) дала кримським спортсменам дозвіл на перехід у Всеросійську федерацію за скороченою процедурою. Серед легкоатлетів, котрі можуть отримати можливість захищати кольори Росії на міжнародних змаганнях — європейська чемпіонка з метання списа Віра Ребрик, фіналіст олімпійських ігор Олексій Сокирський і ще п’ятеро спортсменів.
Михайло Медвєдь, генеральний секретар ФЛАУ, сказав, що, ухвалюючи це рішення, вони керувалися правилами змагань IAAF. «Ми підтвердили, що згодні на скорочення процедури захисту цими спортсменами Всеросійської федерації. Далі йде процедура подачі вже Всеросійською федерацією на цих спортсменів у міжнародну федерацію. Якщо міжнародна федерація підтверджує, то вони можуть виступати за Російську Федерацію» (РФ), — сказав функціонер.
За те, що українська сторона погодилася на скорочену процедуру, від Всеросійської федерації вона отримала 170 тис. USD. Керівництво ФЛАУ обіцяє витратити ці кошти на розвиток Федерації легкої атлетики Автономної Республіки Крим (АРК), яку відтворили в Києві.
Натомість Богдан Яременко, голова фонду «Майдан закордонних справ», стверджує, що своїм рішенням ФЛАУ визнала АРК територією РФ. Отримання грошової компенсації за кримських спортсменів експерт назвав «проституцією». На його думку, за фактичне визнання Криму Росією функціонери ФЛАУ та Міністерства молоді та спорту мають отримати покарання, а заступника міністра Ігоря Гоцула необхідно відправити у відставку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply