Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 18, 2018

Канадці розгромили росіян у фіналі ЧС

Автор:

|

Травень 21, 2015

|

Рубрика:

Канадці розгромили росіян у фіналі ЧС

Збірна Канади тріумфує

Збірна Канади з гокею 17 травня перемогла збірну Росії у фіналі чемпіонату світу (ЧС) 2015 року в Чехії. Матч завершився з рахунком 6:1 на користь представників Країни кленового листка. Цей тріумф став для канадців найбільшим над росіянами в історії. Таким чином, Канада стала 25-разовим переможцем чемпіонатів світу з гокею. Останнього разу збірна Канади вигравала «золото» на ЧС-2007 у РФ. Цьогоріч росіяни не змогли захистити чемпіонський титул, завойований на ЧС-2014 у Мінську (Білорусь).

Після програшу у фінальному матчі російські гокеїсти не стали чекати на вручення медалей переможцям і покинули льодове поле ще до виконання канадського гімну та підняття національних прапорів. Російський блогер Рустем Адагамов, котрий був присутній на матчі, повідомив, що ніколи ще на чемпіонатах світу з гокею не бачив такого хамського поводження гравців під час церемонії нагородження.
«Я дивлюся ЧС з гокею з 1968 року. Почали вручати медалі канадцям — збірна Росії розвернулася й покинула лід. До виконання гімну, до підняття прапорів. Фантастика. Я був у цей час серед фотокорів на майданчику — всі просто очам своїм не повірили. Росіяни продемонстрували настільки неспортивну поведінку щодо суперника, неповагу до організаторів і глядачів, що народ був просто шокований», — написав він у Facebook.
Рене Фазель, президент Міжнародної федерації гокею (IIHF), дуже засмучений поведінкою російських гокеїстів. «Після повернення з чемпіонату світу ми обговоримо це питання, зв’яжемося і з керівництвом Федерації гокею Росії. В IIHF є регламент, і покарання точно буде призначено», — сказав він.
«За 29 чемпіонатів світу, на яких мені довелося бути присутнім, це — перший такий випадок. Те, що зробила російська команда, абсолютно неприйнятне. На льоду під час гри можуть відбуватися будь-які події — сутички, бійки. Але демонструвати неповагу до суперника після матчу — нікуди не годиться. Але не можна вішати провину лише на самих гокеїстів. У збірної є керівництво — головний тренер і генеральний менеджер, котрі мали перебувати на льоду в цей момент і запобігти такій ситуації. У неділю я побачив те, про що і подумати не міг стосовно Росії. Подібна поведінка, як-от після цьогорічного фіналу, шкодить і Росії, і гокею, й усім тим, хто причетний до нашої улюбленої гри», — резюмував голова IIHF.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...