|

Травень 24, 2012

|

Канада й США  зазнали фіаско

Третій рік поспіль США та Канада не можуть пробитися в четвірку найсильніших гокейних держав планети. Востаннє ці північноамериканські країни грали в півфіналі ще 2009 року. Тепер обидві команди програли в драматичних і схожих за сценарієм чвертьфінальних матчах на світовій першості у Фінляндії та Швеції.

США—Фінляндія — 2:3. Єссе Йоенсуу відкрив рахунок на 34-й хвилині матчу. За 21 секунду американці відігралися завдяки голу Кайла Палм’єрі. У третьому періоді Боббі Раян вивів збірну США вперед, проте на 54-й хвилині Мікко Койву зрівняв рахунок, а за вісім секунд до фінальної сирени Йоенсуу закинув переможну шайбу.

Канада—Словаччина — 3:4. Канадці у перші десять хвилин пропустили дві шайби від словаків. Відзначилися Томаш Копецькі та Мирослав Шатан. Однак до середини другої 20-хвилинки зусиллями Евандера Кейна й Джеффа Скіннера канадці зрівняли рахунок. За дві хвилини до другої перерви Александр Берроуз вивів збірну Канади вперед. Однак на 54-й хвилині Мілан Бартович удало зіграв на добиванні, зрівнявши кількість очок. А за дві хвилини до фінальної сирени Міхал Гандзуш вивів Словаччину у півфінал. Виграла чемпіонат світу збірна Росії.