Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Ігор Шимечко — чемпіон

Автор:

|

Березень 01, 2012

|

Рубрика:

Ігор Шимечко — чемпіон

Українську важкоатлетку Ольгу Коробку через допінґ було дискваліфіковано на чотири роки. Ця дискваліфікація стала не єдиною важливою подією: відбувся активний перерозподіл медалей чемпіонату Європи 2011 року. Виявилося, що позитивна проба була й у чемпіона Європи-2011 у категорії понад 105 кг росіянина Дмитра Лапикова. Завдяки цьому львів’янин Ігор Шимечко, який був другим у двоєборстві, змінив «срібло» на «золото» й додав його до вже наявної нагороди вищої проби континентальної першості в ривку. Таким чином, вихованець тренера Ярослава Мартинюка, аспірант Львівського державного університету фізичної культури став уже дворазовим чемпіоном Європи.

Чеху Іржі Орсага тепер дістанеться «срібло» в сумі та «золото» в поштовху, Іраклію Турманідзе з Грузії й туркові Беньяміну Судасу — срібні медалі, відповідно, у ривку та поштовху, а Євгену Жарнасеку з Білорусі — три «бронзи».

Усміхнулася доля й Марії Відливаній з Івано-Франківська (категорія до 53 кг), яка після дискваліфікації тричі «срібної» вірменки Елен Григорян поміняє свою четверту позицію в ривку на бронзову медаль, і її сума тепер уже не п’ята, а на сходинку вища. Німкені Джулії Роде дістануться два «срібла» (ривок і сума), «бронза» (поштовх), а туркені Айсегуль Кобан — «срібло» (поштовх) і «бронза» (двоборство).

Дискваліфікований у вазі до 77 кг румун Александру Рошу змушений буде віддати бронзові нагороди в сумі й поштовху словакові Річарду Ткачу. Позитивною виявилася й проба в екс-українця Анатолія Мушика (до 85 кг), який виступає зараз за Ізраїль. Його бронзова нагорода в ривку стане надбанням вірменина Едгара Геворгяна.

А от співвітчизник останнього Геворг Погосян (до 94 кг) із тієї ж причини тепер презентує три «бронзи» литовцеві Аурімасу Дідзбалісу (сума та поштовх) і росіянину Андрію Деманову (ривок).

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...