Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 11, 2019

Грачов — призер Кубка світу

Автор:

|

Квітень 26, 2012

|

Рубрика:

Грачов — призер  Кубка світу

У китайському Шанхаї завершився перший етап Кубка світу зі стрільби з лука. Підопічні уродженця Львова Віктора Сидорука здобули в цьому 25-мільйонному мегаполісі дві нагороди. У фіналі індивідуальних чоловічих змагань львів’янин Дмитро Грачов (на фото) поступився першому номеру світового рейтинґу американцю Брейді Еллісону. «Бронза» — у Чен Чу Сяна з Малайзії.

А в командних змаганнях українська чоловіча збірна підтвердила свій третій результат у кваліфікації. У півфіналі львів’яни Дмитро Грачов, Маркіян Івашко й Віктор Рубан із Харкова, олімпійський чемпіон Пекіна-2008, лише в перестрілці поступилися представникам Франції, а в матчі за третє місце здолали фаворита — Південну Корею. Чемпіоном стала команда США, «срібло» — у французів.

В індивідуальних змаганнях п. Івашко поступився на стадії 1/16 фіналу Мохамаду Хаїрулу Ануару з Малайзії й розділив 17—32 місця. На цій же стадії турніру Віктора Рубана вибив із боротьби мексиканець Педро Вівас Алкала. А львів’янин Ґеорґій Іваницький в 1/64 пропустив далі фіна Акі Віртанена та розділив 57—104 місця.

У жіночому турнірі українська команда лучниць теж була за крок від «бронзи». У півфіналі Катерина Палеха, Лідія Січеникова та Юлія Захарченко програли Індії, а в матчі за третю сходинку п’єдесталу поступилися Китаю.

У фіналі Південна Корея перемогла Індію. В індивідуальних змаганнях виграла кореянка Бо Бай Кі, здолавши китаянку Фан Ютін. Українки Палеха, Січеникова, Захарченко посіли 33—56 місця, а Ніна Мильченко розділила 57—89 місця. Львів’янка Катерина Палеха на стадії 1/64 фіналу пропустила вперед у перестрілці росіянку Наталію Ердинієву. У міксті Дмитро Грачов і Лідія Січеникова були сьомими, поступившись очком у чвертьфіналі лучникам із Японії. А чемпіонами стали тайванці, які здолали кривдників українського міксту — японців.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply