|

Травень 01, 2014

|

Збірна України з гокею

Збірна України з гокею 26 квітня ц. р. провела свій останній матч на чемпіонаті світу в Кореї. Поєдинок із господарями турніру завершився цілковитим їх розгромом. Після невдалого матчу зі збірною Словенії Андрій Назаров, головний тренер українців, здійснив деякі зміни в команді. Повернувся до її складу Шафаренко, котрий пропускав попередню гру через ушкодження. У рамку воріт української збірної став Вадим Селіверстов, котрий заступив Сергія Гайдученка. У Вадима було мало ігрової практики, але в попередньому матчі він просто не виручив своєї команди в тих моментах, де мав це зробити.

Уже на першій хвилині стартового періоду Радунське отримав вилучення, із якого й скористалися українці. Петрухно красиво віддав на Ісаєнка, а той спокійно переграв голкіпера та відкрив рахунок у матчі — 0:1. Через три хвилини підопічні п. Назарова провели ще одну результативну атаку. Закинутою шайбою відзначився Матерухін, участь у комбінації також узяли Шафаренко й Тимченко. На цьому синьо-жовті заспокоїлися, і корейці стали атакувати, утім, без особливих гольових моментів.
Другий період знову почався з атак збірної України, одна з яких завершилася взяттям воріт господарів турніру. Падакін віддав передачу за ворота на Белухіна, той класно відпасував на Благого. Благой викотився з-за воріт, витримав паузу та «розстріляв» ворота Парка — 0:3.
Після третьої шайби в українців був іще один гарний момент відзначитися. Шафаренко видав пас на синю лінію, де в Петрухна шайба зірвалася з гака. Корейці тут же вибігли два на одного, але Денис устиг впасти на лід під передачу Кіма та врятувати свої ворота.
Під завісу другого періоду збірна України протягом 25 секунд двічі розписалася у воротах Парка. Спершу Денис Петрухно потужно кинув від синьої лінії, і шайба рикошетом від захисника корейців влетіла в сітку воріт — 0:4. Наступна атака знову закінчилася голом. Матерухін класно кинув від борту, Парк відбив наперед себе, і тут як тут на добиванні першим виявився Шафаренко, який відправив шайбу під захисником — 0:5.
Третій період стартував, як і два попередніх, із гола українців. Тимченко розпочав комбінацію, віддавши передачу на Шафаренка, котрий відкотив трохи назад прямо на Матерухіна. Олександр разом із шайбою опинився у воротах Сона, оформивши дубль у цьому матчі.
Через чотири хвилини й корейці змогли уразити ворота Вадима Селіверстова. Результативним кидком відзначився Кім Юнг Джун, відібравши шатаут в українського воротаря. На екваторі періоду синьо-жовтим вистачило 20 секунд, аби двічі розписатися у воротах Сона. Спершу Торяник після передачі Квітченка першим дотиком відправив шайбу в сітку. Потім Благой сам перехопив передачу, в’їхав у зону суперників і з кута поцілив у ворота Сона, котрий припустився помилки.
За шість хвилин до кінця останнього періоду на чемпіонаті світу Південна Корея знову потішила своїх уболівальників узяттям воріт збірної України. Лі зробив гарну передачу на «п’ятак» на Радунського, але шайба замість ключки знайшли його ковзани й від них влетіла в сітку повз Селіверстова — 2:8. Таким чином, Україна набрала сім очок і посіла четверте місце в дивізіоні 1А. В елітний дивізіон вийшли Словенія й Австрія, а Південна Корея вирушила в нижчий дивізіон.