Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Ганна Різатдінова виграла етап Кубка світу

Автор:

|

Лютий 28, 2013

|

Рубрика:

Ганна Різатдінова виграла етап Кубка світу

У Тарту (Естонія) відбувся традиційний міжнародний турнір із художньої гімнастики Miss Valentine 2013, приурочений до Дня святого Валентина. Змагання проводяться 19-й раз, але цьогоріч уже в ранзі етапу Кубка світу. Україну на них представляли Ганна Різатдінова та юніорка Елеонора Романова.

У багатоборстві «золото» виграла вихованка «Школи Дерюгіної» Ганна Різатдінова (69,282 бала). «Срібло» дісталося бронзовій призерці чемпіонату світу-2010 білорусці Мелітіні Станюті (64,531 бала), «бронза» — Марині Дурунді з Азербайджану (63,132). У програмі юніорок три золоті й одну срібну медаль здобула Елеонора Романова («Школа Дерюгіних»). Це – перший Кубок світу в цьому сезоні, який проходить за новими правилами.
Із новими програмами українські «художниці» впоралися досить добре. Ганна Різатдінова в особистій першості виграла перший турнір сезону, який проходив з 24 по 27 січня в Лос-Анджелесі. На цьому ж старті Аліна Максименко посіла друге місце, Вікторія Мазур, яка 2013 року повернулася з групових вправ в особисту першість, завоювала четверте місце. Усі гімнастки — представниці «Школи Дерюгіних».
«Загалом, я задоволена результатами наших гімнасток на перших стартах, — каже Ірина Дерюгіна. — Ми йдемо правильним шляхом. Скажу, що ще з 2000 року Україна поставила свій власний стиль, почала працювати над артистизмом через показові номери, хореографію, оригінальність постановок, ефектність виконання композицій. Наші гімнастки завжди відрізнялися виразністю. Природно, що тренерам і спортсменкам важко перейти на нові правила — це неможливо зробити за місяць-два. Але я задоволена новими правилами, які дозволяють гімнасткам демонструвати свою майстерність, свій досвід, свою індивідуальність. Ми до цього йшли довго. І, незважаючи на те, що були труднощі в розумінні правил, багато безсонних ночей і роздумів, ми робимо все можливе, щоби змагання були яскравішими, виразнішими та цікавішими для глядача. Уся художня гімнастика України об’єдналася для такого результату, адже наша країна вперше прийматиме чемпіонат світу. Він відбудеться в Києві з 28 серпня по 1 вересня. І пройде дуже яскраво та професійно. Ми всі над цим працюємо».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply