Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

«Галицькі леви» тріумфують у Польщі

Автор:

|

Грудень 11, 2014

|

Рубрика:

«Галицькі леви» тріумфують у Польщі

Момент матчу

Чемпіони України, дитячий гокейний клуб «Галицькі леви» (м. Новояворівськ, Львівська область) вдало виступає не лише у національній першості. Підопічні головного тренера Михайла Чеканцева проводить свої матчі також у польській лізі, де представлені двома віковими складами. Успішним виявився останній вояж українців до Кракова й Освенціма. Три перемоги й одна поразка — підсумок виїзної серії.

У сучасному «дербі» у Кракові команда U-14 розгромила свого принципового суперника «MKS Cracovia» 11:2 (4:1 ; 5:0; 2:1). Шайби у наших хлопців закидали: Чіканцев мол. (2), Середа (2), Кізло (3), Іващенко (2), Микитюк та Явний. Натомість, краків’яни реваншували в молодших складів (U-13) — 4:2.
Мабуть, найскладнішим та найвидовищнішим був матч основних складів на льодовому майданчику в Освенцімі: перевага у рахунку по ходу гри змінювалася неодноразово, проте «Галицьким левам» вдалося сильніше провести заключний період. У підсумку — перемога над UKH Unia Oswiecim із рахунком 8:6. Молодша команда, незважаючи на добру гру воротаря суперників, перемогла впевнено — 6:1.
Історія протистояння між командами Львова та Кракова розпочалася понад сто (!) років тому та незмінно була безкомпромісною. Львівські команди завжди претендували на перші місця в першості Польщі, але здобути бодай один чемпіонський титул їм не вдавалося аж до 1933-го. У 1932-1933 рр. львівська «Погонь» стала чемпіоном, поділивши цей титул із варшавською «Леґією». Склад переможців: Ваньчицький, Вацлав Кухар, Ствоженьський, Сабіньський, Зіммер, Хемерлінґ, Вайсберґ і Береза. У чемпіонаті 1933-1934 рр. друге і третє місця посіли львівські «Чарні» та «Леґія».
Але вже через рік ці львівські команди зустрілися у фіналі. З рахунком 4:0 перемогли «Чарні». Склад чемпіонів: Лясковський, Стенцель, Каспрчак, Лемішко, Троцький, Яловий-ст., Яловий-мол., Ясіньській, Ступніцький, Чужемський і Кулічковський. Нагадаємо, що передматчевим вітанням львівських гокеїстів було «Гаразд!»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply