|

Вересень 03, 2015

|

«Леґія» — «Зоря»

У Варшаві 27 серпня ц. р. відбувся матч-відповідь раунду плей-офф кваліфікації Ліґи Європи, в якому луганська «Зоря» зустрічалася з місцевою «Леґією» і програла з рахунком 2:3, поступившись також за сумою двох матчів і вибувши з числа учасників єврокубкового змагання.
Після домашньої поразки в першому матчі з рахунком 0:1 луганчанам необхідно було будь-що вигравати у повторному матчі. Причому, з будь-яким рахунком. Але господарі поля мали перевагу впродовж більшої частини матчу. Вже на 16-й хвилині Томаш Бжиський відкрив рахунок, на що луганчани відповіли адекватно лише наприкінці тайму. На 39-й хвилині Дмитро Хомченовський гарним ударом із штрафного через «стінку» перекинув м’яч у ближній кут — 1:1.
Після перерви, на 62-й хвилині поляки знову вийшли вперед. Після передачі Олександра Прийовича в бік воріт Міхал Кухарчик пробив і Гільєрме Маркес п’ятою підправив м’яч у ворота в протихід Микиті Шевченку. Втім, лише за чотири хвилини Руслан Малиновський ще одним гарним ударом зі штрафного через «стінку» відправив м’яч у сітку — 2:2. Тим не менш, забити переможний гол луганчанам не вдалося. Більше того, в доданий арбітром час Ондрей Дуда реалізував пенальті та дозволив своїй команді здолати «Зорю» вдруге поспіль — 3:2.
Того ж дня відбулося жеребкування групового раунду Ліґи чемпіонів (ЛЧ). Вперше за три роки в ЛЧ Україна буде представлена двома клубами. Донецький «Шахтар» потрапив у групу А, а київське «Динамо» зіграє в групі G. Група A: ПСЖ (Франція), «Реал» (Іспанія), «Шахтар» (Україна) і «Мальме» (Швеція). Група G: «Челсі» (Англія), «Порту» (Португалія), «Динамо» (Україна) та «Маккабі» (Ізраїль).
А 28 серпня в Монако відбулося жеребкування групового раунду Ліґи Європи. Згідно з жеребом, дніпропетровський «Дніпро» опинився в групі G. Суперниками команди Мирона Маркевича на цій стадії будуть італійський «Лаціо», французький «Сент-Етьєн» і норвезький «Русенборг».

До слова
Потрапивши у фінал Євроліґи з пляжного футболу, українська збірна все одно досягла великого успіху. Цей фінал був першим в історії української збірної, а найкраще досягнення — «бронза», було досягнуте ще 2004-го. Ведучи в рахунку 3:4, Португалія спокійно чекала кінця зустрічі. За хвилину до кінця Україна зуміла зрівняти рахунок, проте менше хвилини знадобилося португальцям, аби забити гол і вийти вперед водночас із свистком про закінчення матчу. Гра закінчилася з рахунком 4:5 не на користь українців.