Збірна України розгромила команду Естонії

|

Травень 31, 2012

|

Національна збірна України з футболу перемогла в одному з останніх перед Євро-2012 товариських матчів у австрійському місті Куфштайні команду Естонії з рахунком 4:0. Підопічні Олега Блохіна вийшли на матч у такому складі: П’ятов, Селін, Хачеріді, Михалик, Гусєв, Тимощук, Назаренко, Коноплянка, Ярмоленко, Воронін і Девич.

Увесь перший тайм українці мали перевагу в грі. Уже на дев’ятій хвилині після чудової передачі Сергія Назаренка Андрій Ярмоленко ударом у дотик уразив ближній верхній кут воріт естонців. Подальший натиск «жовто-синіх» приніс ефект наприкінці тайму. Спочатку на 34-й хвилині Ярмоленко заробив пенальті, який реалізував Олег Гусєв. А через п’ять хвилин комбінацію за участю Андрія Ярмоленка та Марко Девича точним ударом головою завершив Андрій Воронін.

Після перерви на полі замість Ярмоленка, Вороніна, Девича та Михалика з’явилися Шевченко, Алієв, Мілевський і Ракицький. Пізніше Назаренка замінив Селезньов, Гусєва — Бутко. Останній гол у цій зустрічі був забитий на п’ятій хвилині другого тайму. Андрій Шевченко в штрафному майданчику обіграв двох суперників і прострілив у центр на Артема Мілевського, якому залишалося тільки влучити у ворота. Надалі українці впевнено довели матч до перемоги.

Як відомо, збірна Естонії до останнього боролася, аби потрапити до фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, але поступилася Ірландії в матчах плей-оф, які проводилися серед команд, що посіли другі місця у своїх відбіркових групах. Не так давно, у жовтні 2011 року, Україна обіграла Естонію в Таллінні з рахунком 2:0. 5 червня естонська збірна зіграє з українською суперницею на груповому етапі Євро-2012 — Францією.