|

Квітень 30, 2015

|

Момент матчу «Дніпро» — «Брюґґе»

У Флоренції (Італія) 23 квітня відбувся поєдинок у відповідь 1/4 фіналу Ліґи Європи (ЛЄ), в якому місцева «Фіорентина» приймала київське «Динамо». Підопічні Сергія Реброва нічого не змогли протиставити досвідченішому супернику, залишившись до того ж ще в першому таймі в меншості. Як результат — 2:0, і італійці вийшли у півфіналі.

Того ж дня у Києві відбувся поєдинок-відповідь чвертьфінальної стадії ЛЄ, в якому дніпропетровський «Дніпро» приймав бельгійський «Брюґґе». Завдяки єдиному забитому м’ячу, автором якого наприкінці поєдинку став Андрій Шахов, півфінал турніру пройде з українським клубом. Зазначимо, що «Дніпро» став третім українським клубом в історії, який дістався аж півфіналу єврокубків. Раніше таке вдавалося «Динамо» та «Шахтарю».
Після матчу Руслан Ротань, капітан «Дніпра», зізнався, що не очікував такої кількості глядачів на матчі з «Брюґґе»: «Так, я чув припущення багатьох експертів про те, що виграє той, хто перший заб’є. Грали обережно, і ми, напевно, використали єдину помилку оборони суперника. В першу чергу, віддам належне команді. Всі б’ються на 200 %, і, гадаю, за таку самовіддачу Бог винагородив нас результатом.
Чи могли ми подумати на старті турніру, що будемо в півфіналі? Буду відвертий — ні. Але команда збиралася у важкі моменти, і ми подолали якийсь рубіж, що підвищив планку. Але в жодному разі не можна зупинятися. Розуміємо, що доведеться грати з топ-командами й на нас чекають важкі матчі, але ми віддамо всі сили, щоб домогтися гарного результату.
Хочеться сказати велике спасибі київським уболівальникам, котрі нас підтримували. Чесно кажучи, не очікував, що прийде так багато глядачів. Багато хто приїхав з Дніпропетровська, і велике спасибі всім, хто нас підтримував. 12-й гравець нам сьогодні допоміг».
Додамо, що в півфіналі ЛЄ «Дніпро» зіграє з італійським «Наполі».