Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Воротарю загрожує дискваліфікація

Автор:

|

Січень 19, 2012

|

Рубрика:

Воротарю загрожує дискваліфікація

Сергій Палкін, генеральний директор донецького футбольного клубу «Шахтар», пояснив ситуацією з Олександром Рибкою, якого УЄФА спіймала на допінґу. Допінґ-пробу, що дала позитивний результат, було взято в пана Рибки 30 листопада (через два дні після гри з «Карпатами»). Після матчу воротар прийняв сечогінні ліки, щоби зігнати трохи ваги.

«30 листопада на базу приїхала позапланова перевірка з УЄФА. Перевірили десять гравців, серед яких був і Олександр. А цей сечогінний засіб входить до категорії «А» заборонених препаратів, за критеріями УЄФА. Звідти ми отримали лист, що до завершення розгляду участь пана Рибки в матчах під егідою УЄФА призупиняється. Очевидно, протягом 10—12 найближчих днів відбудеться розгляд, буде дискваліфікація. Єдине, про що поки що не відомо, — на який термін, — розповів пан Палкін. — Скільки вже футболістам говорилося: не брати до рота жодних ліків без схвалення лікаря. Але Олександр, перш ніж зробити це, не проконсультувався з лікарем».

Зазначимо, що, за правилами УЄФА, у таких випадках передбачена дискваліфікація гравця від півроку до двох років.

«Але недавно я читав, що чеському футболістові взагалі дали чотири роки, — додав генеральний директор «Шахтаря». — Тому ми й повернули з оренди Богдана Шуста».

 Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...