Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Відставка Фабіо Капелло

Автор:

|

Березень 01, 2012

|

Рубрика:

Відставка Фабіо Капелло

Звільнення головного тренера збірної Англії дона Фабіо Капелло викликало бурхливу хвилю емоцій у футбольному світі. Англійські футболісти засмучені таким розвитком подій, про що написали на своїх сторінках у Twitter. «Я шокований новиною про відставку Капелло. При ньому я вперше отримав виклик до збірної. Фабіо довіряв мені. Він зробив великий внесок у мою кар’єру. Спасибі Вам, містере Капелло, за Вашу роботу, — написав Джек Вілшир, півзахисник «Арсенала», і додав: — Хочу задати запитання вболівальникам і гравцям: що нам робити тепер? Євро-2012 — уже скоро, а в нас немає головного тренера».

«Відставка Капелло — це шок. Він — порядна людина й топ-тренер», — дивується з рішення футбольної асоціації Вейн Руні, форвард «Манчестер Юнайтед». «Хочу подякувати Капелло за довіру. Фабіо не побоявся викликати такого молодого гравця, як я, до складу збірної», — зазначив Кайл Вокер, захисник «Тоттенгем Готспур».

«Сумно бачити, як ще один гарний тренер відходить зі збірної. Це так типово для Англії — щось зруйнувати, коли все йде за планом», — дивується Пол Скоулз, півзахисник «Манчестер Юнайтед». «Дуже добре, ще одна жертва. Коли ж скінчиться це божевілля? Ні капітана, ні тренера… До чемпіонату Європи — чотири місяці. Що відбувається?» — обурюється Джові Бартон, півзахисник «Квінс Парк Рейнджерс».

Зазначимо, що леґенда британського футболу Гаррі Лайнкер і лідер «трьох левів» Вейн Руні вважають, що тепер збірну повинен очолити англієць. Наприклад, Гаррі Реднапп, коуч «Тоттенгем Готспур». «Гадаю, що п. Реднапп найкраще підходить на цю роль. Гаррі зможе керувати клубом і збірною одночасно», — упевнений п. Лайнкер. «Тепер замінити Капелло має англієць, і Реднапп є гідною кандидатурою», — додав п. Руні.

Після цього почали ширитися чутки, що Фабіо Капелло незабаром очолить махачкалинський «Анжі» (Росія) — клуб, який формується на зразок лондонського «Челсі». Однак цю посаду обійняв відомий голландський фахівець Гус Хіддінк. Контракт п. Хіддінка розрахований на півтора року. А за сумісництвом він — ще й віце-президент із розвитку клубу. Зарплата голландського фахівця в махачкалинському проекті складе 8,3 млн GBP на рік.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply