Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 29, 2020

В Україні буде першість серед юнаків

Автор:

|

Лютий 16, 2012

|

Рубрика:

В Україні буде першість серед юнаків

За участю представників клубів і адміністрації Прем’єр-ліґи у Будинку футболу відбулася робоча нарада з питань організації першості України серед 19-річних футболістів. Планується, що ці змагання стануть обов’язковими починаючи із сезону 2012/13 рр. На стадії дискусії перебуває не лише формат і схема проведення змагань, а й представництво учасників.

Анатолій Біденко, голова Комітету професійного футболу Федерації футболу України (ФФУ), представив один із проектів проведення змагань. Згідно з ним, учасниками турніру для 19-річних стануть 16 або 18 команд (якщо залучити два клуби ПФЛ). Вони будуть поділені на дві групи за географічним принципом. Першість складатиметься з трьох етапів. На першому з них між собою у два кола гратимуть «сусіди». Потім чотири найкращі команди з обох груп об’єднаються в новий октет, у якому розігруватимуться місця з першого по восьме. Інші учасники першості змагатимуться за 9—16-те місця. Друга стадія матиме лише одне коло (або два, за іншим запропонованим комітетом варіантом). Третій етап буде доступний лише для чотирьох найкращих команд за підсумками попереднього раунду. А фінальний турнір складатиметься з півфіналів, матчу за третє місце та фіналу.

У будь-якому разі навантаження на 19-річних футболістів має становити не більше ніж 40 офіційних матчів за сезон. За словами Сергія Стороженка, першого віце-президента ФФУ, це зумовлено відповідною директивою УЄФА. Наступна зустріч із приводу національного турніру U-19 запланована на 16 березня ц. р.

Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply