|

Листопад 18, 2020

|

Збірна України з футболу

Збірна України з футболу мала провести чергову серію з трьох матчів на міжнародні арені. Спершу «синьо-жовті» зазнали поразки у товариському матчі проти поляків. Гра відбулася у місті Хожув. Початок матчу для українців задавався доволі хорошим. Вони завдали кілька влучних ударів. Але надійно діяв воротар збірної Польщі. На 11-й хвилині збірна України отримала право на пенальті, після того, як у штрафному збили Ярмоленка. Він же і пішов бити, але влучив у штангу. Поляки ж у першому таймі забили гол після помилки воротаря збірної України Луніна. Той необачно вийшов на перехоплення м’яча у ситуації, коли в цьому не було потреби. І не зумів його як слід вибити. М’яч у підсумку потрапив до Пйонтека, котрий здалеку пробив вже по порожніх воротах. У другому таймі українці намагалися зрівняти рахунок і навіть моменти виникали. Але ще нищівнішого удару по нашій збірній завдав другий гол. Його забив Модер, котрий лише за мить до цього вийшов на поле.
А же у п’ятому турі Ліґи націй збірну України перемогла вдома збірна Німеччини. Нагадаємо, у першому колі «бундестім» здобула мінімальну перемогу з рахунком 2:1. Рахунок у грі відкрили українці: Яремчук, отримавши пас від Зубкова, на 12-й хвилині вивів гостей уперед — 0:1. Однак господарі більше забити підопічним Шевченка не дозволили. Натомість самі відправляли м’яч у ворота П’ятова тричі. На 23-й хвилині Сане рахунок у поєдинку зрівняв, а згодом дубль оформив Вернер, забивши головою після навісу Горетцки на 33-й і після флангового прострілу Гінтера 64-й хвилинах — 3:1.
17 листопада мав відбутися матч Швейцарія-України, але швейцарська влада не допустила проведення цього матчу. Роджер Харстолл, головний лікар кантону Люцерн, відправив збірну України на карантин через спалах коронавірусу. «У збірної України було п’ять випадків зараження коронавірусом до матчу з Німеччиною і три нових після нього. Хворих одразу помістили в ізоляцію. Після приїзду до Швейцарії вся делегація знову пройшла тестування. Результат засвідчив позитивний результат у ще одного гравця. Не виключено, що інші з неґативними тестами вже заражені, але вірус ще не поширився настільки, щоб тести показали позитивний результат. Тому збірна України пішла на карантин і не може зіграти проти Швейцарії», — заявив він.
Як повідомляв «Міст», четвертою дружиною німецького футболіста Лотара Маттеуса стала українка.

До слова
Макс Кілман, захисник англійського «Вулверхемптона», зізнався, що має можливість виступати за збірну України. Він розповів, що раніше часто відпочивав у Києві, де проживають його родичі. «Для мене двері для участі в іграх за збірну України відчинені. Не дуже добре розмовляю українською мовою, та все ж можу спілкуватися нею». Макс є вихованцем академій Фулгема і Джиллінгема. 2018-го він підписав контракт із «Вулверхемптоном», за який останнім часом почав виходити в стартовому складі.