Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 11, 2018

Українське дербі в канадській футбольній лізі

Автор:

|

Вересень 08, 2016

|

Рубрика:

Українське дербі в канадській футбольній лізі
Гравці FC Ukraine United

Гравці FC Ukraine United

Нещодавно у рамках проведення чергового туру першого дивізіону Канадської футбольної ліґи в Торонто відбувся матч між FC Ukraine United і FC Toronto Atomic. Обидві команди були створені вихідцями з України, хоча грають у них не тільки етнічні українці. З нагоди 25-ї річниці Незалежності України гравці команди «Юкрейн Юнайтед» вийшли на поле у футболках із написом I’m Ukrainian and my country is occupied.
«Ми хотіли звернути увагу української діаспори в Канаді та багатонаціонального Торонто на проблему України та зовнішню аґресію з боку РФ, а також привітати з Днем Незалежності. Ми хочемо, щоб наша етнічна країна була вільною та гідною державою. Аґресія Росії є не найбільшою проблемою України. Вже 25 років Україна незалежна, але фактично вона перебуває в полоні корумпованих кланів та олігархічних схем. Мусимо скинути це ярмо й українці по всьому світу мають якнайбільше звертати увагу на ці проблеми», — розповів Денис Янчук, менеджер FC Ukraine Unated.
Перемогу з рахунком 3:2 святкував колектив «Юкрейн Юнайтед», який набрав 18 очок та посідає зараз п’яте місце в чемпіонаті. В активі Торонто Атомік — 19 очок (четверте місце ліґи).

Visti.ca

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...