Україна рекордно громить Сан-Марино

|

Вересень 12, 2013

|

У матчі відбірної групи на ЧС-2014 6 вересня збірна України відправила дев’ять м’ячів у ворота команди Сан-Марино. Уже з перших хвилин матчу українці продемонстрували свою налаштованість на перемогу: Марко Девіч відчайдушно боровся в чужій штрафній, прийнявши рішення лягти кістьми, але виграти прю зі суперником. Ще через кілька хвилин гості вжилися у свої ігрові амплуа та наважилися на контрвипад, який привів до стандарту біля воріт П’ятова. Забігаючи наперед, зазначимо, що гості зі Сан-Марино не особливо тішили подібною увагою голкіпера «Шахтаря».

Усе ж таки, українцям удалося забити швидкий гол, і зробив це на 11-й хвилині саме Марко Девіч. Можна сміливо констатувати, що ця обставина мала важливий психологічний вплив на обидві команди. Нападник Євген Селезньов, півзахисник Едмар і захисник Євген Хачеріді довели рахунок до розгромного.
У другому таймі ситуація на полі не змінилася кардинально: українці методично йшли вперед і Євген Хачеріді оформив дубль. Його колеги по захисному амплуа Артем Федецький і Ярослав Ракицький, а також півзахисники Євген Коноплянка та Роман Безус довели рахунок до рекордного в історії вітчизняної збірної результату – 9:0.